Hakkımızda

Karadeniz İnşaat Gıda Giyim Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Kütahya da hayata geçirdiği lüks konut projeleri ile faaliyet gösterdiği bölgede inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. 1994 yılında kurulan Karadeniz İnşaat, inşaat tecrübesi, farklı tasarım anlayışı ve bakış açısı ile güvenli, modern, estetik, kullanışlı ve kaliteli yaşam alanları inşaa etmektedir. Karadeniz İnşaat, gerek bitirdiği projelerle; gerek devam eden projeleriyle gerekse de başlamak üzere olduğu projelerler bölgenin mimari dokusunu modern yapıları ile güzelleştirmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ : Yüksek standartta, yerleşim merkezlerinin modernleşen yüzünü temsil eden, kaliteli, güvenli ve doğaya saygılı yaşam alanları ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan projeleri hayata geçirmek, insanların güvenli, mutlu ve sağlıklı yaşamasını sağlamak.

VİZYONUMUZ : İnşaat tecrübesi ile inşaa ettiği binalarda farkını ortaya koyarak, kalite ve estetik anlayışla inşaat sektörüne yeni bir boyut kazandırmak.